Proč naše vany?

 Výhoda našich hydrografických van, myček a lakovacích boxů.

Jsme výrobci, možné individuální úpravy zařízení. Zajišťujeme kompletní pozáruční servis.

Naše zařízení můžeme dovézt a nainstalovat přímo u Vás ve firmě včetně zaškolení obsluhy.

Nabízíme kompletní vybavení dílny určené pro komerční aplikaci hydrografiky. Hydrografická vana, myčka, lakovací box, ponořovací rameno a poradenství v oblasti hydrografiky. V nabídce máme také automatické linky pro pásový potisk hydrografikou, výroba automatické linky se provádí na míru dle Vašich požadavků.

Zaručujeme Vám rychlé dodání a možnost si zařízení přijet nezávazně prohlédnout a vyzkoušet.

Vany, myčky a lakovací boxy jsou navrženy bez ostrých hran a splňují veškeré normy pro bezpečnost práce. Lakovací boxy splňují normu ATEX, nevýbušné provedení.

Veškeré naše zařízení jsou vyráběna z nerezové oceli. Ceník našich zařízení naleznete na hlavní stránce, nenašli vhodný rozměr? Nevadí kontaktujte nás a navrhneme vhodné řešení dle Vašich prostorových možností.

 

 Hydrografická vana:

Vana má velmi robustní konstrukci nádrže, která je navíc vyztužena ve střední části po celém jejím obvodu.

Topné těleso hydrografické vany je mimo aplikační nádrž a tudíž se nedostávají vzniklé bublinky pod folii na hladině a nekomplikují Vaší práci. Výkon čerpadla je nastavitelný na tři úrovně, vždy si tak zajistíte optimální výkon trysek.

Cokoliv chcete na vaně změnit, nebo udělat jinak není pro nás překážkou! K vanám můžeme přidat zateplení, vyrobit rozměry přesně podle Vašich požadavků, změnit umístění ovládacího panelu, přítoku/odtoku, přidat manipulační kolečka atd…

Možnost připojení hydrografické vany k topnému okruhu budovy v zimě ohříváte vanu díky topení z budovy, v létě vytápíte přes bazénové kolektory. Velká úspora energie.

V rámci servisu k naším hydrografickým vanám dodáváme kompletní recept na namíchání aktivátoru, poměry a názvy chemikálií.

K zařízení dodávka dokumentace k legálnímu provozu hydrografické vany, prohlášení o shodě CE, elektrorevize, vliv na životní prostředí.

Nabídka hydografických folií s cenou od 150Kč/1m2

 

Hydrografické myčky:

Myčky pracují v uzavřeném oběhu, ušetříte na nákladech za vodu.

Hydrografické myčky si udržují stejnou teplotu vody jako máte v hydrografické vaně, díky tomu docílíte šetrnému a dokonalému oplachu.

Možnost vyrobení pásové (nebo pojízdných závěsů na kolejnici) myčky se sušičkou, pro zrychlení procesu.

 

Lakovací boxy:

Díky vodní filtraci se výrazně prodlužuje servisní interval, kdy je zapotřebí zkontrolovat ”ulepení” vzduchotechniky. Vodní lakovací kabiny mohou být používány i pro velké množství nátěrových hmot. K lakovacím boxům dodáváme náhradní filtrační tkaniny a filtry.

Lakovací boxy se suchým filtračním systémem, vybaveny dvoustupňovým filtračním systémem s možností doplnění o třetí stupně včetně patron s aktivním uhlím.

 

Automatická linka pro aplikaci hydrografiky:

Plně automatická linka, hydrografika nejde již rychleji a snadněji aplikovat. Automatická linka sama položí folie na hladinu vody, aplikuje aktivátor a ponoří připevněné díly do vany. Dále je nutné připevněné a již hotové díly přemístit do pásové myčky, která vše důkladně opláchne a následně díly vysuší. Obsluha linky pouze upevňuje díly na automatické ponořovací rameno a pokládá díly do myčky.

 

Kontaktujte nás

 

Kontaktní informace:
Josef Řehák
Pod Zámečkem 1837/39, Hradec Králové 50006
IČO: 03132994
DIČ: CZ9403043276
zapsán v živnostenském rejstříku